Lodowisko

Statystyki

stat4u

MOSiR Dukla – UKS Champion Bratkówka 2:3 (23:25, 18:25, 16:25, 25:22, 25:23)

Porażką 3:2 zakończył się towarzyski mecz piłki siatkowej, który nasze zawodniczki rozegrały z UKS Champion Bratkówka. Mecz odbył się 27 marca w hali w Ustrobnym. Pierwszy set to bardzo dobra gra naszych dziewcząt. Jednak w samej końcówce proste błędy spowodowały, że inauguracyjny set przegrywamy 25:23. Drugi i trzeci set bardzo do siebie podobne. Od początku zdecydowanie lepsza gra siatkarek z Bratkówki a szczególnie w zagrywce ,wypracowanie sobie bezpiecznej przewagi punktowej i mimo ambitnej walki do końcowych piłek porażki odpowiedni 25:18 i 25:16. W czwartym secie to nasz zespół od początku prezentował się bardzo dobrze i pewnie zwyciężył 25:22. W piątym secie, który rozgrywany był do 25 punktów emocji nie brakowało. Raz jedna, raz druga drużyna wychodziła na prowadzenie by po chwili przegrywać . W końcówce seta więcej zdecydowania i zimnej krwi zachowały nasze siatkarki i wygrały tego seta 25:23. Niestety cały mecz zakończył się porażką 3:2. Nasza drużyna wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Weronika Moskal, Zuzanna Kusz, Oliwia Zaroślińska, Kinga Długosz, Kinga Węgrzyn, Oliwia Zima, Ewelina Gonet.

Autor: Damian Leśniak, Fot. Zuzanna Kusz, Oliwia Zima