Gminna Liga Sportowa

Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

O ośrodku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli jest jednostką organizacyjną Gminy Dukla i działa na podstawie statutu nadanego Uchwałą Rady Miejskiej w Dukli.

Ośrodek realizuje zadania w zakresie kultury fizycznej: wychowania fizycznego, sportu, rekreacji. Do podstawowych zadań MOSiR należą w szczególności: utrzymanie i udostępnienie bazy sportowo-rekreacyjnej, rozwijanie usług w zakresie sportu, rekreacji i współpraca ze szkołami oraz Uczniowskimi Klubami Sportowymi, współpraca z klubami sportowymi.

Posiadamy obiekty sportowe mogące być areną wielu imprez o skali krajowej i międzynarodowej. Do dyspozycji naszych klientów pozostają hala sportowa z całą infrastrukturą, sala fitness, stadion piłkarski ze sztuczną trawą posiadający certyfikat FIFA wraz z szatniami, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej a także profesjonalnie wyposażona siłownia oraz sauna .

Od 2012 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o dwa korty tenisowe. Jeden o nawierzchni ceglanej, drugi ze sztuczną trawą. Obydwa korty czynne w godzinach 10-21 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 12-20 w weekendy.

DWR MTB 28-29-30.08.2020

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy