Lodowisko

Statystyki

stat4u

Udział naszych młodych siatkarek w Regionalnej Lidze Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt

W piątek 29 marca w Jedliczu rozegrana została kolejna kolejka Regionalnej Ligi Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Tym razem nasza drużyna w składzie: Emilka Szczęsny, Zuzanna Krowicka, Julia Szczurek, Emilka Rąpała, Julia Sajdak, Martyna Pawlik, Aleksandra Jurczyk rozegrała 3 spotkania. W pierwszym meczu zremisowała 1:1 z SP Krościenko Wyżne. Dziewczęta od początku, skoncentrowane podeszły do tego spotkania. Prowadziły już nawet różnicą 10 punktów by roztrwonić całą przewagę prostymi często niewymuszonymi błędami by ostatecznie przegrać tego seta 23:25. W drugim sytuacja już się nie powtórzyła. Set mimo, iż wyrównany do stanu 18:18 to w końcówce lepsza gra naszych dziewcząt i zwycięstwo 25:21. W lidze nie rozgrywamy trzeciego seta więc mecz zakończył się 1:1. W drugim meczu pewne, okazałe zwycięstwo z SP Jaszczew 25:12 i 25:18. Trzeci przeciwnik dzisiejszego dnia -MOSiR Jasło – i porażka 2:0. Pierwszy set nie zaczął się dobrze dla nas przegrywaliśmy kilkoma punktami. Dziewczęta nie zniechęcały się jednak i szybko odrobiły straty. Wyrównany mecz toczył się do stanu 22:22 wtedy to na zagrywkę weszła jednak z zawodniczek z Jasła i zdobywając 3 punkty zakończyła seta. W drugim secie od samego początku jaślanki nie pozostawiły złudzeń kto jest lepszy zwyciężając 25:10. Przed zawodniczkami pozostało jeszcze dwie kolejki Ligi Regionalnej i okazja do poprawienia III pozycji w tabeli.

Autor: Damian Leśniak, Fot. Damian Leśniak