Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Dobre występy dukielskich siatkarek w eliminacyjnych turniejach Kinder+sport

W sobotę 23 marca w hali MOSiR odbyły się dwa turnieje Kinder+sport w kategoriach: czwórek i trójek. Na początek do rywalizacji stanęło  9 czteroosobowych zespołów, wśród nich oczywiście i nasza drużyna, która w składzie: Zuzanna Krowicka, Emilka Szczęsny, Julia Szczurek, Aleksandra Jurczyk, Julia Sajdak i Martyna Pawlik zajęła 5 miejsce. Lepsze okazały się zawodniczki UKS Dębowiec  I, MUKS Sparta Rzeszów II, MUKS Sparta Rzeszów I oraz Karpaty MOSiR Krosno I.

Tuż po zakończeniu zmagań czwórek swój turniej rozpoczęły młodsze dziewczęta, które rywalizowały w trójkach. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn. Nasze zawodniczki zajęły wysokie 4 miejsce ustępując tylko zespołom z Karpat MOSiR Krosno I, Gosirki Jedlicze oraz Karpaty MOSiR Krosno II. Zespół MOSIR Dukla wystąpił w składzie: Zuzanna Belcik, Emilka Rąpała, Emilka Szczęsny, Julia Szczurek. W tej kategorii wiekowej był to już drugi turniej, w pierwszym przypomnę dziewczęta zajęły miejsce 5.

Wszystkie nasze zawodniczki zaprezentowały się z dobrej strony. Na szczególną pochwałę zasługują dziewczęta w czwórkach, które po porażkach w dwóch pierwszych meczach, zmobilizowały się i po świetnym meczu z Karpatami MOSiR Krosno III i SP Krościenko Wyżne awansowały do finału i zajęły wysokie 5 miejsce. Na duży plus młodsze zawodniczki, które zwyciężały w meczach, które „trzeba wygrać” a w meczach przegranych uznawały wyższość zdecydowanie lepszym od siebie drużyn dzielnie walcząc o każdy punkt. Przed dziewczynami prawdopodobnie jeszcze jeden turniej eliminacyjny, który zdecyduje czy nasze siatkarki zagrają w finałach wojewódzkich turnieju Kinder+sport.

Wyniki Trójek: TUTAJ
Wyniki Czwórek: TUTAJ

Autor: Damian Leśniak

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy