19 kwietnia 2024

Intensywna niedziela u naszych kolarzy!

Krystian Rynkar wygrywa w swojej kat. wiekowej MJ na dystansie "Fan", Dawid Kaczor na dystansie "Family" zajmuje 5 miejsce w kat.F1. Michał Cichoń po mocnym "dzwonie" musiał zakończyć swój udział w wyścigu, a to wszystko miało miejsce w cyklu MTB CrossMaraton.
W Skrzyszowie w maratonie Dare2b Maraton mieliśmy kilku zawodników. Na dystansie "QUARTER" na siódmej pozycji w kat. M1 przyjechał Tomasz Mierzejewski. Mateusz Lorenc w kat. M3 był szósty, Rafał Dłużniewski ukończył zawody na ósmym. Aleksandra Szczurek na średnim dystansie "HALF" wygrała swoją kat. wiekową K1. Michał Niezgoda triumfował w kat. M1, Hubert Dudzik był drugi, na piątym miejscu finiszował Maciek Mierzejewski (kapeć na trasie). Na najdłuższym dystansie Jacek Szczurek stanął na najwyższym stopniu podium.