30 maja 2020

MOSiR Dukla CUTLINE CUP 2020 – rocznik 2008 i młodsi

W sobotę 11 styczna na hali MOSiR w Dukli odbył się pierwszy turniej z cyklu MOSiR Dukla CUTLINE CUP 2020. W zawodach rywalizowali zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Osiem zespołów rozegrało łącznie 28 spotkań.

Zawodnicy naszej sekcji okazali się tego dnia bardzo gościnni oddając czołowe miejsca kolegom i koleżankom z innych szkółek. Mimo słabszej postawy nie można im jednak odmówić walki i zaangażowania.

Klasyfikacja turnieju:
1. Zamczysko Odrzykoń
2. Beniaminek Soccer Schools Krosno
3. Ekoball Sanok
4. LPFA Strzyżów
5. Krościenko Wyżne
6. Orzełki Brzozów
7. MOSiR Dukla I
8. MOSiR Dukla II

Były też wyróżnienia indywidualne: najlepszym strzelcem turnieju okazał się zdobywca 20 bramek Bartosz Okólski (Zamczysko Odrzykoń), najlepszym bramkarzem  Gabriel Myćka (Orzełki Brzozów), natomiast najlepszym zawodnikiem  Wiktor Szczurek (Beniaminek SS Krosno)

Po zakończeniu zmagań oraz rozdaniu pucharów i medali za poszczególne miejsca, pomiędzy drużyny uczestniczące w turnieju rozlosowano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsora firmę Cutline Wear Factory. I tak o to voucher na zakup odzieży sportowej w firmie Cutline Wear Factory w wysokości 1000 zł otrzymał zespół Zamczyska Odrzykoń, bidony sportowe przypadły zawodnikom naszej sekcji, a worki treningowe powędrowały do Krościenka Wyżnego.
Serdecznie dziękujemy Firmie Cutline Wear Factory za wsparcie.

Zapraszamy na kolejne turnieje MOSiR Dukla CUTLINE Cup 2020.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial