Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów i Juniorek w szachach na 2019

8 czerwca 2019 r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów i Juniorek w szachach szybkich na rok 2019. Zawody rozgrywane były na nowej hali sportowej MZS nr 4 w Krośnie.

Organizatorzy turnieju:

  • Podkarpacki Związek Szachowy w Rzeszowie,
  • KKSz Urania MOSiR Krosno.

Mistrzostwa objęte były Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego. Turniej rozegrany został w 12 grupach. W zawodach wystartowało 187 zawodników i 74 zawodniczek. Naszą gminę reprezentowało 13 zawodników i zawodniczek.

Występ naszych zawodniczek i zawodników należy ocenić jako dobry. Większość jest sklasyfikowana w środku swoich grup. Dużą niespodziankę sprawiła nam Zosia Szajna, która w drugim występie na tak dużym turnieju zdobyła wicemistrzostwo województwa podkarpackiego. Gratulujemy!!!

Zawody sędziował: pan Marian Lorenc i pan Maciej Woźniak.

Wyniki zobacz TUTAJ
Szczegółowe wyniki zawodów na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje.php