Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Młode siatkarki MOSiR Dukla wicemistrzyniami Regionalnej Ligi Mini Piłki Siatkowej w sezonie 2019

Zuzanna Krowicka, Julia Sajdak, Aleksandra Jurczyk, Martyna Pawlik, Emilka Szczęsny, Julia Szczurek, Maja Szwast, Zuzanna Belcik, Martyna Czaja zostały wicemistrzyniami Regionalnej Ligi Mini Piłki Siatkowej w sezonie 2019!! Siedem zespołów od stycznia rywalizowało aż w 5-ciu turniejach w ramach ligi. Ostatni decydujący turniej odbył się 7 czerwca w hali GOSiRu Jedlicze. Nasze zawodniczki nie pozostawiły złudzeń rywalkom, że to im należy się 2 miejsce w całej lidze. Zwyciężyły siatkarki z MOSiR Jasło. Tuż za naszą drużyną uplasowały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym, GOSiRki Jedlicze, Karpaty MOSiR Krosno, Szkoła Podstawowa z Jaszczwi i Szkoła Podstawowa z Żarnowca. Tegoroczna edycja przez wielu uznawana za najlepszą pod względem sportowej rywalizacji, siatkarskich umiejętności obfitowała w wiele wspaniałych spotkań, w których zawodniczki pokazały mnóstwo efektowych i przemyślanych zagrań. Tym bardziej wszystkim naszym siatkarkom należą się ogromne słowa uznania i brawa za ambitną walkę we wszystkich rozegranych spotkaniach. Pokazały, że tworzą wspaniałą grupę – grupę, która nie boi się pracy na treningach efektem czego jest nie tylko 2 miejsce w Regionalnej Lidze Mini Piłki Siatkowej ale również świetne występy na różnych turniejach: półfinał wojewódzki w zawodach szkolnych, świetne eliminacje i występ w finale wojewódzkim Kinder+Sport, wysokie miejsce w międzynarodowym turnieju w Jaśle oraz innych turniejach w których brały udział. Dla części z nich jest to koniec przygody z mini piłką siatkową a możliwość dalszego rozwoju i gry w tradycyjnej „sześcioosobowej” siatkówce ale pozostają dziewczęta, które już osiągnęły tak wiele a za rok dalej będą mogły rywalizować na parkietach mini piłki siatkowej o jeszcze lepsze rezultaty.  Czego im serdecznie życzymy oraz zachęcamy młodsze dziewczęta  do dołączenia do sekcji piłki siatkowej MOSiR Dukla.

Cały skład sekcji piłki siatkowej, która rozegrała świetny sezon 2018/19:  Maja Szwast, Julia Szczurek, Emilka Szczęsny, Zuzanna Krowicka, Aleksandra Jurczyk, Martyna Pawlik, Julia Sajdak, Zuzanna Belcik, Martyna Czaja, Emilka Rąpała, Patrycja Szczepanik.

Autor: Damian Leśniak, Fot. Andrzej Tenerowicz