Sekcja piłki nożnej

Fanpage MOSiR

Wirtualne spacery


Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Podsumowanie ostatniego startowego tygodnia zawodników MTB MOSiR Dukla

W sobotę, 26.08.2017 kolarze górscy rywalizowali w Kamionce w kolejnej rundzie maratonów Cyklokarpaty. Trasa należała do tych z profili łatwiejszych, na której nie było zbyt dużej ilości podjazdów. Dystans Hobby liczył 27 km, Mega 62 km, a najdłuższy Giga 82 km. Na każdym z dystansów jako sekcja mieliśmy swoich przedstawicieli. Na hobby wystartował Michał Niezgoda i przegrał pierwsze miejsce o błysk szprychy z Jakubem Cierniakiem w kat. Open oraz kat. HM1. Drugi był również Hubert Dudzik w kat. HM2. Na dystansie Mega, Michał Cichoń był najszybszy w kat. MM1 a Krystian Rynkar był trzeci. Na najdłuższym dystansie 4 wynik wykręcił Przemysław Korzec w kat. GM2. Wyniki naszych zawodników przełożyły się na trzecie miejsce drużynowo.

Pełne wyniki zobacz TUTAJ

Dzień później 27.08.2017 kilkoro zawodników wybrało się na finałową rywalizację do Piwnicznej Zdrój serii Dare2b. Trasa w żargonie kolarskim nazywana jest „Pure MTB” z racji swoich walorów technicznych. Jest to jedno z najlepszych miejsc do uprawiana kolarstwa górskiego, z dużą liczbą singli na których czuć „flow”. Zawodnicy naszej sekcji do końca walczyli o najlepsze miejsca w kategoriach wiekowych. Bardzo ładne zawody pojechał Rafał Dłużniewski, który na najkrótszym dystansie w kat. M3 zajął drugie miejsce. Aleksandra Szczurek najlepsza była w kat. K1 na dystansie średnim. Na najdłuższym dystansie w kat. M4 wygrał Jacek Szczurek.

W klasyfikacji generalnej po czterech imprezach najlepszy w kat. M1 był Hubert Dudzik, czwarte miejsce zajął Mateusz Lorenc w kat. M3, na szóstym miejscu rywalizację ukończył Rafał Dłużniewski. Na dystansie średnim w kat. K1 najlepsza okazała się Aleksandra Szczurek, Michał Niezgoda wygrał w kat. M1. Jacek Szczurek w kat. M4 najlepszy był na najdłuższym dystansie.

Pełne wyniki zobacz TUTAJ

Środa, 30.08.2017 Nowa Sarzyna; to start naszego juniora Mateusza Szwasta w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie szosowym. Mateusz debiutował w imprezie szosowej wykręcając ósme miejsce. Jak na debiut jest to bardzo dobre miejsce, które pokazuje potencjał jakim dysponuje zawodnik naszej sekcji.

 

Autor: Mateusz Lorenc