Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Półmaraton 5 maja 2018

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Bardzo dobre wyniki Piotra Smolaka w zawodach „IX Triathlon Ziemi Sandomierskiej” oraz „IV Triathlon Kraśnicki”

W sobotę 26 sierpnia 2017 wystartowałem w IX Triathlonie Ziemi Sandomierskiej. Wystartowało ponad 100 zawodników. Zawody triathlonowe rozpoczęły się odprawą zawodników na Bulwarze im. Piłsudskiego w Sandomierzu po czym autokarami zostaliśmy przewiezieni do Koprzywnicy oddalonej o 20 km. Do pokonania mieliśmy 750m pływania nad Zalewem w Koprzywnicy, następnie
20 kilometrowa jazdę rowerem do Sandomierza. Tam odbył się bieg, trasa górska liczyła 5km w okolicach Starówki i Parku Piszczele. Wynik jaki uzyskałem na mecie to, czas łączny 1h, 09 min, 56s. Miejsce w open 11. W kat, M5 -1. Padający deszcz nie przeszkadzał w uzyskaniu dobrego wyniku.

Zaraz na drugi dzień po Sandomierzu tj, 27 sierpnia,  wystartowałem w IV Triathlonie Kraśnik koło Lublina. Zawody rozgrywane na dystansie Sprinterskim oraz  Olimpijskim. Ja wystartowałem na dyst, Olimpijskim , gdzie do pokonania było 1,5 km pływania nad Zalewem Kraśnickim, 40 km jazda rowerem oraz 10 km bieg wokół Zalewu. Start , meta i strefa zmian zlokalizowane również nad Zalewem. Profesjonalnie zorganizowane zawody , wspaniałe oznakowanie tras, duża ilość punktów odżywczych,troska o bezpieczeństwo zawodników. Wspaniała atmosfera, niesamowicie życzliwi organizatorzy i wolontariusze.Na dwóch dystansach oraz sztafety , wystartowało ok 300 zawodników. Mój wynik na mecie to , 20 miejsce w open , w kat M5 – 1.

Autor: Piotr Smolak, Zdjęcia: no name