16 października 2021

Drużyna młodzików sparingowo oraz rocznik 2008 na turnieju „Beniaminek Krosno Cup-U 9″

Chłopcy z rocznika 2008 na turnieju „Beniaminek Krosno Cup-U 9".
W ostatniej chwili, bo dzień przed turniejem nadarzyła się okazja zagrania w bardzo mocno obsadzonym turnieju, który organizował nasz partner Beniaminek Krosno i z tej szansy skorzystaliśmy. Przez dwa dni mieliśmy okazje rywalizować i podpatrywać najlepsze akademie z Polski i zagranicy. W pierwszym dniu rywalizacji zostaliśmy przydzieleni do grupy C gdzie, rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak:
Motor Lublin, Cracovia Kraków, AP Stalowa Wola, MUKP Dąbrowa Górnicza oraz drużyna z Ukrainy Użhorod.

Podczas pierwszego dnia nie udaje nam się wygrać żadnego meczu widać, ile jeszcze brakuje nam do najlepszych szkółek w kraju.
W drugim dniu rywalizujemy w grupie brązowej, w której znalazły się drużyny z miejsc 5 i 6 w grupach eliminacyjnych. W grupie brązowej rywalizujemy z drużynami ze Słowacji Ukrainy i Polski:
Ruch Winniki, ESBANK RAP Radomsko, MFK Zemplin Michalovce, MFK CFT Academy Vranov nad Topľou, Użhorod.

Drugi dzień zmagań jest dla nas znacznie lepszy w pierwszej kolejce pokonujemy MFK CFT Academy Vranov nad Topľou 2:1 oraz wygrywamy w czwartej kolejce z drużyną Użhorod 3:1 i był to dla nas udany rewanż za sobotnią porażkę. W pozostałych pojedynkach znacznie przegrywamy i ostatecznie w grupie brązowej zajmujemy miejsce czwarte.

Podsumowując: dla nas była to fajna lekcja i też pierwsza okazja do zagrania w tak mocno obsadzonym turnieju. Zobaczyliśmy ile jeszcze musimy pracować pod każdym względem, by przybliżyć się do poziomu najlepszych szkółek w kraju i zagranicy. Wielkie podziękowania dla naszego partnera Beniaminka Krosno dzięki, któremu zagraliśmy w super turnieju.


W Sobotę 4.03.17 drużyna młodzików rozegrała mecze sparingowe pod balonem w Krośnie z Beniaminkiem oraz AP Jasło. Mieliśmy możliwość sprawdzić się z wymagającymi przeciwnikami i był to dobry test przed zbliżającą się ligą młodzików. Z AP Jasło wygrywamy 4:2 natomiast z Beniaminkiem przegrywamy 5:1

Autor: Damian Ożga

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Zmniejsz/Powiększ