Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Drużyna młodzików sparingowo oraz rocznik 2008 na turnieju „Beniaminek Krosno Cup-U 9″

Chłopcy z rocznika 2008 na turnieju „Beniaminek Krosno Cup-U 9".
W ostatniej chwili, bo dzień przed turniejem nadarzyła się okazja zagrania w bardzo mocno obsadzonym turnieju, który organizował nasz partner Beniaminek Krosno i z tej szansy skorzystaliśmy. Przez dwa dni mieliśmy okazje rywalizować i podpatrywać najlepsze akademie z Polski i zagranicy. W pierwszym dniu rywalizacji zostaliśmy przydzieleni do grupy C gdzie, rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak:
Motor Lublin, Cracovia Kraków, AP Stalowa Wola, MUKP Dąbrowa Górnicza oraz drużyna z Ukrainy Użhorod.

Podczas pierwszego dnia nie udaje nam się wygrać żadnego meczu widać, ile jeszcze brakuje nam do najlepszych szkółek w kraju.
W drugim dniu rywalizujemy w grupie brązowej, w której znalazły się drużyny z miejsc 5 i 6 w grupach eliminacyjnych. W grupie brązowej rywalizujemy z drużynami ze Słowacji Ukrainy i Polski:
Ruch Winniki, ESBANK RAP Radomsko, MFK Zemplin Michalovce, MFK CFT Academy Vranov nad Topľou, Użhorod.

Drugi dzień zmagań jest dla nas znacznie lepszy w pierwszej kolejce pokonujemy MFK CFT Academy Vranov nad Topľou 2:1 oraz wygrywamy w czwartej kolejce z drużyną Użhorod 3:1 i był to dla nas udany rewanż za sobotnią porażkę. W pozostałych pojedynkach znacznie przegrywamy i ostatecznie w grupie brązowej zajmujemy miejsce czwarte.

Podsumowując: dla nas była to fajna lekcja i też pierwsza okazja do zagrania w tak mocno obsadzonym turnieju. Zobaczyliśmy ile jeszcze musimy pracować pod każdym względem, by przybliżyć się do poziomu najlepszych szkółek w kraju i zagranicy. Wielkie podziękowania dla naszego partnera Beniaminka Krosno dzięki, któremu zagraliśmy w super turnieju.


W Sobotę 4.03.17 drużyna młodzików rozegrała mecze sparingowe pod balonem w Krośnie z Beniaminkiem oraz AP Jasło. Mieliśmy możliwość sprawdzić się z wymagającymi przeciwnikami i był to dobry test przed zbliżającą się ligą młodzików. Z AP Jasło wygrywamy 4:2 natomiast z Beniaminkiem przegrywamy 5:1

Autor: Damian Ożga