25 kwietnia 2024

“Zimowe Tropy Żbików” 18.02.2017

18 lutego w Komańczy spotkali się zawodnicy na wyścigu "Zimowe Tropy Żbików". Była to ósma edycja organizowana przez miejscowy klub Żbik Komańcza. Organizatorzy przygotowali 16,5 km odcinek którego meta była na Przełęczy Żebrak. W zawodach brało udział kilku naszych zawodników. Bardzo ładnie pojechali nowi zawodnicy sekcji MTB MOSiR Dukla; Michał Cichoń wygrał w swojej kategorii wiekowej M1 oraz Krystian Rynkar, który był 6 w M2.
W tej samej kategorii 8 miejsce zajął Przemek Korzec, a miejsce niżej był Bartek Patlewicz. W kategorii M3 "mocną nogę" pokazał Piotr Malczewski będąc 6. Bogdan Belcik przyjechał 9. Wśród pań wystartowała jedna przedstawicielka naszej sekcji Renata Burda, która zawody ukończyła na 5 miejscu w kat. K2. Wszystkim gratulujemy!