Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Półmaraton 5 maja 2018

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Turniej KinderSport w piłce siatkowej w Dukli

 

We wtorek 7 lutego zespoły rywalizowały w Dukli na I turnieju KinderSport w kategoriach „trójek” i „dwójek”. Gościliśmy następujące drużyny: GOSiR Jedlicze, UKS Dębowiec, SPZ WJM Załęże i MUKS Spartę Rzeszów. W kategorii „trójek” nasze zawodniczki w składzie: Wiktoria Paszek, Julia Tyburcy, Paulina Jakieła i Daria Rajchel zajęły IV miejsce. Zwyciężyła drużyna Załęża, która okazała się bezkonkurencyjna zwyciężając wszystkie spotkania.

Na drugim boisku rywalizowały najmłodsze dziewczęta. W kategorii „dwójek” wystąpiło 3 nasze zespoły w składach: I – Zuzanna Krowicka, Julia Sajdak, II – Wiktoria Dubiel, Julia Plebanek, III – Gabriela Szwast, Emilia Szczęsny. Walka toczyła się o każdą piłkę i każdy punkt. I to właśnie małe punkty zdobyte podczas turnieju zdecydowały, iż zwyciężył zespół MOSiR Dukla I (Julia Sajdak, Zuzanna Krowicka) wyprzedzając MUKS Spartę Rzeszów I.  Również o miejscu trzecim zdecydowały małe punktu a różnica była minimalna bo zaledwie 1 zdobyty więcej punkt. Trzecie miejsce przypadło zespołowi MUKS Sparty Rzeszów II a czwarte UKS Dębowiec. Pozostałe nasze drużyny MOSiR Dukla II (Julia Plebanek, Wiktoria Dubiel) zajęły miejsce VII, MOSiR Dukla III (Emilka Szczęsny,Gabrysia Szwast) miejsce X.

Był to dopiero pierwszy turniej KinderSport, przed nami na pewno kolejne turnieje, ale już bardzo cieszy postawa naszych najmłodszych zawodniczek, które pokazały się z bardzo dobrej strony.

Wyniki: Turniej dwójek , Turniej trójek

Autor: Damian Leśniak