3 czerwca 2020

Turniej piłki siatkowej plażowej mężczyzn, 31.07.2016

W niedzielę 31.07 w ramach akcji „Wakacje na sportowo” odbył się turniej piłki siatkowej plażowej mężczyzn. W zawodach wzięło udział  dziewięć zespołów dwuosobowych które zostały podzielone na dwie grupy.  Rozgrywki rozpoczęły się około 9:30 a zakończyły dopiero o 17:00. Zawody stały na wysokim poziomie, nie brakowało spięć pod siatką jednak wszystko w duchu rywalizacji fair play. Finał rywalizacji był bardzo emocjonujący i zakończony dopiero po tie-breaku  w którym para Piróg/Wiernusz pokonała parę Jagiełło/Węklar  (18:21)(21:15)(18:16). Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze boiska do plażówki.

 

Grupa A

  1. Kotłowski/ Drozd  – Kasperkowicz/Kuschel                (12-21)(13-21)                0-2        
  2. Piróg/Wiernusz – Orzechowicz/Jerzyk                       (21-0)(21-0)                    2-0         wo
  3. Szydło/Barszczewski – Kotłowski/Drozd                    (21-8)(21-12)                  2-0
  4. Kasperkowicz/Kuschel – Orzechowicz/Jerzyk             (21-0)(21-0)                   2-0        wo
  5. Piróg/Wiernusz – Szydło/Barszczewski                      (21-18)(15-21)(9:15)       1-2
  6. Orzechowicz/Jerzyk – Kotłowski/Drozd                       (0-21)(0-21)                   0-2         wo
  7. Kasperkowicz/Kuschel – Szydło/Barszczewski            (21:18)(17:21)(15:11)      2-1
  8. Piróg/Wiernusz – Kotłowski /Drozd                              (21-12)(21-10)               2-0
  9. Orzechowski/Jerzyk – Szydło/Barszczewski                (0-21)(0-21)                   0-2        wo
  10. Kasperkowicz/Kuschel – Piróg/Wiernusz                     (16-21)(15-21)                0-2

 

Grupa B

  1. Sikora/Sikora – Giemza/Giemza                                  (14-21)(21-13)(15-10)       2-1        
  2. Kowalik/Stanosz – Jagiełło/Węklar                               (8-21)(14-21)                  0-2
  3. Sikora/Sikora – Kowalik/Stanosz                                  (21-7)(21-13)                  2-0
  4. Giemza/Giemza – Jagiełło/Węklar                                 (13-21)(10-21)                0-2
  5. Sikora/Sikora – Jagiełło/Węklar                                     (14-21)(10-21)                0-2
  6. Kowalik/Stanosz – Giemza/Giemza                               (13-21)(16-21)                0-2

Grupa A

Drużyna

Mecze

Punkty

Piróg/Wiernusz

4

9

Szydło/Barszczewski

4

8

Kasperkowicz/Kuschel

4

8

Kotłowski/Drozd

4

3

Orzechowicz/Jerzyk

DNF

DNF

 

Grupa B

Drużyna

Mecze

Punkty

Jagieło/Węklar

3

9

Sikora/Sikora

3

5

Giemza/Giemza

3

4

Kowalik/Stanosz

3

0

 

Półfinały

Piróg/Wiernusz                –              Sikora/Sikora                 (22-20)(21-19)              2-0

Jagiełło/Węklar               –              Szydło/Barszczewski       (23-21)(21-7)                2-0

Mecz o 3 miejsce

Szydło/Barszczewski         –      Sikora/Sikora                       (15-11)(15-12)               2:0

Finał

      Jagiełło/Węklar                  –       Piróg/Wiernusz                    (21:18)(15:21)(16:18)     1:2

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial