15 maja 2024

Feryjny Turniej Piłki Siatkowej

24 lutego w Jedliczu odbył się Feryjny Turniej Piłki Siatkowej w kategorii szkoła podstawowa i gimnazjum. MOSiR Duklę reprezentowało aż 25 zawodniczek. 8 drużyn w kategorii młodszej i 3 zespoły w kategorii gimnazjum. Po kilkugodzinnych zmaganiach, wielu emocjonujących pojedynkach poznaliśmy zwycięzców. Zwyciężył zespół z Łubna a drużyna reprezentująca MOSiR pod nazwą JNK (Julia Kalińska, Kinga Węgrzyn) zajęły miejsce 4. Pozostałe drużyny zajęły miejsca 5-8 lub nie wyszły z grupy. W turnieju wystartowało aż 17 zespołów. Nieco mniej bo 14 drużyn rywalizowało w kategorii gimnazjum. Tutaj nasze zawodniczki zajęły miejsca 4 (Niezawodne: Izabela Pitak, Agnieszka Wróbel, Natalia Wróbel) oraz miejsce 5 (Zawodniczki I: Wiktoria Głód, Julia Gydziak, Aleksandra Mamaczarz).

MOSiR Duklę w kategorii szkoła podstawowa reprezentowały: Oliwia Pasterczyk, Kamila Klimkiewicz, Weronika Folcik, Martyna Belczyk, Sabina Jakieła, Amelia Pilarska, Małgorzata Szczurek, Zuzanna Torba, Karolina Magiera, Zuzanna Karbowczniczyn, Julia Tyc, Aleksandra Woźnica, Adriana Fornal, Magdalena Majer, Kinga Węgrzyn, Julia Kalińska.

MOSiR Duklę w kategorii gimnazjum reprezentowały: Izabela Pitak, Julia Gydziak, Agnieszka Wróbel, Wiktoria Głód, Aleksandra Szczurek, Aleksandra Patlewicz, Aleksandra Mamaczarz, Weronika Wróbel, Natalia Wróbel.