Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zimowy obóz sekcji piłki nożnej MOSiR Dukla

Od 21 – 24.01.2014 r. chłopcy z sekcji piłki nożnej MOSiR Dukla po raz kolejny przebywali na zimowym obozie dochodzeniowym. Udział w obozie wzięło 28 zawodników z roczników 2006 – 2003. Obóz odbywał się przez cztery dni, młodzi piłkarze przebywali na obiektach MOSiR- u od godz. 9 00 – 15 00 gdzie , trenowali, brali udział w konkursach, grali turnieje oraz spędzali czas grając w bilard i Xbox.

Pierwszy dzień obozu został rozpoczęty od wyjaśnienia planu obozu oraz zasad jakie panowały podczas zajęć. Na pierwszym treningu chłopcy wykonywali ćw. gimnastyczne oraz ogólno-rozwojowe. Po treningu przyszedł czas na konkurs rysunkowy w którym, zwyciężył Sysak Karol, drugie miejsce zajął Moszyczyński Norbert a trzecie Nycz Seweryn. Następnie przyszedł czas na ciepły posiłek i odpoczynek. Pierwszy dzień obozu został zakończony drugim treningiem gdzie chłopcy doskonalili panowanie nad piłką i grę 1 x 1, 2 x 2. Drugi dzień obozu został rozpoczęty od treningu gimnastycznego i koordynacyjnego. Po treningu na chłopców czekał ciepły obiad i odpoczynek. Po południu zamiast drugiego treningu dla chłopców został przygotowany turniej ligi mistrzów na którym, dzieci wybierały nazwy drużyn biorące udział w tegorocznej Champions League. Trzeci dzień obozu rozpoczął się od gimnastyki oraz gier i zabaw następnie chłopcy odpoczywali podczas gry w bilard i Xbox. Po obiedzie na chłopców czekał trening na którym, doskonalili podania, przyjęcia, zwody i strzały.

W Czwarty dzień obozu tradycyjnie dla chłopców zostały przygotowane niespodzianki, tym razem był to wyjazd do kina „Sokół” w Krośnie na film „ Robaczki z Zaginionej Doliny ‘’ i basen. Na Pływalni chłopcy szaleli przez dwie godziny na małym brodziku oraz zjeżdżalni a bardziej odważni i lepiej pływający próbowali swych sił na dużym basenie pod okiem trenera.

Po wodnych szaleństwach przyszedł czas na powrót do Dukli, obiad i zakończenie obozu które, odbyło się w restauracji Ziko. Młodzi piłkarze sekcji MOSiR za ukończenie i zaangażowanie podczas obozu zostali nagrodzeni pamiątkowymi koszulkami.

 

 

Daniel Ożga

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy