4 maja 2024

IV miejsce na pucharze prezesa firmy Polikat

08.06.2013r. sekcja piłki nożnej MOSiR Dukla wzięła udział w turnieju w Brzozowie „ O puchar prezesa firmy Polikat”, która jest sponsorem drużyny MOSiR Brzozów gospodarza turnieju. Turniej rozgrywany był przy pięknej słonecznej pogodzie na trawiastym boisku. Organizatorzy przygotowali dla dzieci między pojedynkami wiele smakołyków oraz kiełbaski z grilla.

Nasza drużyna zaczęła turniej od porażki 1 : 3 z Szóstką Jasło następnie zremisowaliśmy dość pechowo z Ekoballem Sanok 2 : 2 po bardzo żywym i emocjonującym meczu tracąc wyrównującą bramkę w ostatnich minutach meczu. Następny mecz z MOSiR Brzozów II także zremisowaliśmy 3 : 3 mimo, że po pierwszej połowie prowadziliśmy 2 : 0 .  W ostatnim spotkaniu turnieju zagraliśmy z MOSiR I Brzozów i ponieśliśmy porażkę aż 0 : 4 Turniej zakończyliśmy na IV pozycji z dorobkiem 2 pkt.

Podsumowując turniej był udany mimo, że można było pokusić się o troszkę lepszą lokatę na koniec zawodów ale  organizatorzy zadbali by, na twarzach każdego z piłkarzy biorących udział w zawodach zagościł uśmiech i wszyscy zostali nagrodzeni za swój wysiłek. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary a każdy z chłopców medal.