Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Gminy dzień dziecka na obiektach MOSiR

02.06.2013r. na obiektach MOSiR odbył się gminny dzień dziecka, który był organizowany przez MOSiR Dukla oraz Ośrodek Kultury w Dukli. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla dzieci, które zjawiały się na parkingu MOSiR wraz ze swoimi rodzicami. Sprzyjająca pogoda i liczne atrakcje sprawiły że na obiektach MOSiR pojawiło się powyżej 300 dzieciaków od przedszkolaków po gimnazjalistów.

             Dzieci zebrane pod Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji  swoje święto spędziły na różnego rodzaju rywalizacjach sportowych i sprawnościowych. Do dyspozycji dzieci były dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny gdzie można było wyszaleć się do woli. Bardziej spokojniejsi mogli pograć gigantycznymi szachami oraz rysować różne rysunki kolorową kredą. Dużą liczbę chłopców i dziewczynek przyciągały konkurencje sportowe prowadzone przez instruktorów MOSiR gdzie dzieci mogły spróbować swoich sił w konkurencjach z tenisa ziemnego, biegach, żonglerce, strzałach do celu. Największą popularnością z zaproponowanych przez organizatorów atrakcji cieszył się paintball przy, którym od samego początku imprezy ustawiały się długie kolejki dzieci pragnących sprawdzić się na polu bitwy oraz chcących postrzelać do celu na mini strzelnicy. Za wzięcie udziału w każdej z konkurencji dzieci dostawały upominki, nagrody a na osłodę swojego święta watę cukrową i słodki poczęstunek.

Po uśmiechach na buziach dzieci i frekwencji na obiektach MOSiR  można stwierdzić, że zaproponowane atrakcje przypadły wszystkim do gustu i gminny dzień dziecka był strzałem w „10”, dlatego już teraz zapraszamy wszystkie dzieci już za rok.

[nggallery id=94]

Daniel Ożga

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy