19 maja 2024

Podsumowanie II edycji Gminnej Ligi Szachowej

22 listopada 2012 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dukli odbył się szósty i zarazem ostatni turniej II edycji Gminnej Ligi Szachowej. Do VI turnieju tego cyklu przystąpiło 28 uczestników ze szkół z terenu Gminy Dukla. Zawody były rozgrywane systemem „ szwajcarskim ”, a zwycięzcą VI turnieju został Szymański Marcin.

Drugie miejsce zajął Szwast Kamil a trzecie Krówka Damian natomiast w ogólnej klasyfikacji zwyciężył Szwast Kamil na drugim miejscu uplasował się Torbik Konrad a na trzecim Krówka Damian.

Nagrody oraz dyplomy za zmagania w II edycji Gminnej Ligi Szachowej najlepszym uczestnikom wręczyli Burmistrz Dukli Marek Górak, Dyrektor MOSiR Michał Szopa oraz Sędzia i Organizator Gminnej Ligi Szachowej Jerzy Gunia. Miejsca pozostałych uczestników jak i punktacje z turnieju oraz wyniki w klasyfikacji ogólnej można pobrać w pliku zamieszczonym poniżej.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy, gdyż poziom rywalizacji od początku II edycji Gminnej Ligi Szachowej był wysoki a mecze bardzo interesujące.