26 czerwca 2024

Zawodnicy MTB MOSiR Dukla na zawodach w Łętowni, w Czudcu oraz Tarnowie

W sobotę 15 czerwca odbyła się druga runda zawodów rowerowych z cyklu Mini Podhale Tour w Łętowni. Zawody odbyły się na  nowo wybudowanym górskim torze kolarskim klubu Łętownia Cycling Academy.
Trasa poprowadzona została przez różnorodne tereny, oferująca szybkie płaskie odcinki, jak i wymagające technicznie fragmenty. Trasa bardzo atrakcyjna dla kibiców, z kilku punktów można było oglądać całą rywalizację i kibicować kolarzom. Normalnie jak na Pucharze w Nowym Mesto (Czechy;).
W zawodach wzięła udział nasza zawodniczka; Wiktoria Walczak, która ukończyła rywalizację na trzecim miejscu!
Tego samego dnia w zawodach w Czudcu w kategorii dzieciaków startował Wiktor Milan

Dzień później, 16 czerwca na Pucharze Tarnowa rywalizowali:
Wiktoria Walczak ( 4 miejsce, kat. młodziczka 13-14 lat) oraz Szymon Kołacz, który mimo upadku ukończył rywalizację (23 miejsce, kat. młodzik 13-14 lat), Hubert Szczepanik (12 miejsce, kat. młodzik 13-14 lat), Hubert Pietruszka (19 miejsce, kat. młodzik 13-14 lat), Dominik Majer (5 miejsce, kat. Żak 11-12 lat), Kuba Lorenc (1 miejsce, kat. dzieci)