6 maja 2024

Ostatni turniej kończący I rundę rozgrywek Ligi Młodziczek

Niestety tym razem niedziela nie należała do nas. W ostatnim turnieju kończącym I rundę rozgrywek Ligi Młodziczek udaliśmy się Krosna. W pierwszym meczu przegrywamy z Karpaty MOSiR Krosno I 2:0 (25:16, 25:18). Zespół z Krosna pod każdym względem był zespołem lepszym i wygrał zasłużenie. W drugim meczu z II drużyną Karpaty MOSiR Krosno wygrywamy 1 seta do 18. To co wydarzyło się w 2 i 3 secie ciężko zrozumieć. Tylko w tych dwóch setach popełniliśmy tyle błędów co razem w 12tu poprzednich razem wziętych. Nasza gra posypała się totalnie. Przegrywamy ostatecznie 2:1. Na nasze szczęście wyniki innych meczy tak się ułożyły, że z II miejsca awansujemy do rundy finałowej.
Skład zespołu: Ula Jakieła, Michalina Fornal, Emilia Bik, Karolina Szczepanik, Lena Gulba, Magdalena Piróg, Inga Gumienny, Zosia Szmyd, Klaudia Bałuta.