Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Sukcesy Kopczyka i Włocha na Mistrzostwach Województwa

01.04.2012r. we Frysztaku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym w kategorii Kadet. W zawodach wystąpili zawodnicy UKS TKKF Dukla Hubert Kopczyk i Mateusz Włoch.

W turnieju indywidualnym Hubert zdobył brązowy medal natomiast Mateusz uplasował się na 13 miejscu.

W grach deblowych chłopaki dotarli do finału ulegając 2:3 parze Konrad Klocek ( Strzelec Frysztak ), Adrian Szczurek (GOSiR  Krościenko Wyżne ). Złoto było w zasięgu ręki Hubert z Mateuszem ( obaj UKS TKKF Dukla ) prowadzili pewnie 2:0 w setach nie dając przeciwnikowi żadnych złudzeń na zwycięstwo  w trzecim secie mieli dwie piłki meczowe których nie wykorzystali  natomiast kolejne sety były już bardziej wyrównane lecz nie udało się zdobyć złota, tylko srebrne medale po których pozostał duży niedosyt.

Kolejnym sukcesem był srebrny medal w  grze podwójnej mieszanej  Huberta w parze z Partycją Juchą ( KKTS MOSiR Krosno ). Docierając do finału stoczyli w ćwierćfinale i półfinale  dwa bardzo zacięte i wyrównane pięciosetowe mecze. Pojedynek o złoto zakończył się zwycięstwem 3:2 dla pary Karolina Pęk ( IKS Tarnobrzeg) Norbert Wojtuń ( GOSiR Krościenko Wyżne ). Hubert z Patrycją byli bliżsi zwycięstwa, prowadzili już 2:1 w setach i mieli cztery piłki meczowe lecz nie udało się postawić kropki nad i .

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy