27 kwietnia 2024

Porażka naszych siatkarek w Amatorskiej Powiatowej Lidze Piłki Siatkowej

Kolejnej porażki doznały nasze siatkarki w Amatorskiej Powiatowej Lidze Piłki Siatkowej w kategorii seniorek. Tym razem naszymi przeciwniczkami był UKS San Lesko. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0 (25:5,25:23,25:21). Tragiczny pierwszy set w naszym wykonaniu. Zawodniczki z Leska „rozstrzelały” nas zagrywką oraz bardzo skuteczną grą w ataku. Na szczęście nasza drużyna bardzo szybko otrząsnęła się z po pierwszym secie i w kolejnych gra była bardzo wyrównana. Nawet, gdy któremuś zespołowi udało się odskoczyć na 2-3 punkty ta przewaga była bardzo szybko niwelowana a sety toczyły główne „punkt za punkt”. Niestety w końcówkach setów to zespół z Leska wykazywał się większym doświadczeniem i ograniem na siatkarskich parkietach przeważał wynik na swoją korzyść. Pomijając pierwszego seta, w którym nasze zawodniczki „nie dojechały na mecz” to w kolejnych partiach ta gra wyglądała bardzo poprawnie szczególnie na zagrywce oraz w ataku.

UKS San Lesko – MOSiR Dukla 3:0 (25:5, 25:23, 25:21)

Skład zespołu: Anna Urbańska, Kornelia Sysak, Agata Łukasik, Ewelina Gonet, Martyna Belczyk, Wiktoria Paszek, Kinga Długosz, Kinga Węgrzyn.