19 kwietnia 2024

Porażka młodych siatkarek MOSiR Dukla z UKS Champion Bratkówka 1:3 (16:25, 25:20, 17:25, 17:25)

Porażką 1:3 zakończył się mecz siatkarek MOSiR Dukla z UKS Champion Bratkówka. Spotkanie rozegrane w ramach III kolejki Amatorskiej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt odbyło się w hali dukielskiego MOSiR-u w środę 29 stycznia. Nasz zespół przystąpił do meczu mocno zmobilizowany, niestety już pierwszy set pokazał, iż nie będzie to łatwy pojedynek. Drużyna gości od początku seta dyktowała warunki gry zwyciężając 25:16. Drugi set zdecydowanie lepszy w wykonaniu naszych siatkarek. Wyeliminowaliśmy proste błędy, wzrosła skuteczność w ataku oraz gra w obronie. Efektem tego było zwycięstwo w secie drugim 25:20. Wydawało się, że tak dobra gra trwała będzie nadal, ale w czasie 3 seta ponownie popełniliśmy kilka prostych, niewymuszonych błędów a dobrze w tym dniu grający zespół z Bratkówki wykorzystał wszystkie i pewnie wygrał 25:17. Również set 4 zakończył się identycznym wynikiem 25:17 dla przyjezdnych. Początek seta jeszcze obiecujący w naszym wykonaniu z czasem jednak to zawodniczki UKS Champion Bratkówka powiększały przewagę punktową i zasłużenie wygrały seta i cały mecz 3:1. Pozostaje przeanalizować popełnione błędy, bo przed zawodniczkami kolejne spotkania w ramach Amatorskiej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej. Najbliższe już 12 lutego (środa) od godziny 18:30 z UKS ”Michael” Miejsce Piastowe.

MOSiR Dukla – UKS Champion Bratkówka 1:3 (16:25, 25:20, 17:25, 17:25)

Skład drużyny: Wiktoria Paszek, Agata Łukasik, Kinga Węgrzyn, Aleksandra Jurczyk, Martyna Belczyk, Ewelina Gonet, Kornelia Sysak, Julia Helon, Julia Kalińska.

Autor: Damian Leśniak