3 czerwca 2020

PROFBUD Arena Cup 2020

Szóste miejsce na osiemnaście zespołów wywalczyła drużyna Sekcji Piłki Nożnej z rocznika 2010 działająca przy MOSiR Dukla.
Zmagania grupowe rozpoczynamy pojedynkiem z Kolejarzem Zagórz który pokonujemy 3-1 w drugim meczu mierzymy się z Mineralnymi Krynica Zdrój niestety ten zespół bezlitośnie wykorzystuje nasze błędy oraz braki kadrowe na pozycji bramkarza – przegrywamy 2-6, mecz trzeci to kopia meczu numer dwa jak się później okazało niepokonana tego dnia Cracovia Kraków wygrywa z nami 2-7. Po trzech meczach sytuacja w grupie nie wyglądała za ciekawie jednak pełna mobilizacja i dwa kolejne mecze to już pewne zwycięstwa 4-2 z Błękitnymi 1947 Tarnów oraz 8-0 z Orzełkiem Bażanówka.
Trzy zwycięstwa i dwie porażki w grupie pozwoliły nam zająć drugie miejsce tuż za zwycięzcą turnieju Cracovią Kraków. W fazie finałowej przyszło nam więc walczyć o miejsca 4-6.
Finały to dwa pojedynki z drużynami które również zajęły drugie miejsca w swoich grupach. W pierwszym meczu pierwszym z Global Soccer Academy Jasło minimalnie przegrywamy 1-2, natomiast w ostatnim meczu turnieju wysoko ulegamy Lech Poznań Football Academy Nowa Dęba 2-9
Pomimo trzech wysokich porażek szóste miejsce w turnieju to bardzo dobry wynik. Chłopcy w każdym z tych meczy nawiązywali walkę do końca o czym świadczą strzelane gole wyżej notowanym rywalom.
Indywidualne wyróżnienie w zespole otrzymał Michał Pelczar strzelec 13 goli dla naszej drużyny.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial