26 kwietnia 2024

Sukcesy młodych tenisistów stołowych

Mistrzostwa Podkarpacia kadetów 2019 r.
W dniu 14 kwietnia 2019 roku w Nowej Sarzynie rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów w tenisie stołowym. Duklę reprezentowała dwójka zawodników Szymon Sporek i Michał Olbrycht . W rywalizacji indywidualnej Szymon Sporek wywalczył srebro, a Michał Olbrycht brązowy medal.

W grze podwójnej Szymon i Michał wygrywając wszystkie pojedynki wywalczyli złoty medal mistrzostw Podkarpacia.

W grze mieszanej Szymon Sporek w parze z Jagodą Chwojko wywalczyli brązowy medal mistrzostw Podkarpacia .
——————————-
Mistrzostwa Podkarpacia żaków 2019 r.
W dniu 28 kwietnia 2019 roku w Nowej Sarzynie rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego żaków w tenisie stołowym. Duklę reprezentowała dwójka zawodników Adrian Fornal i Zuzanna Kwaśnicka. W rywalizacji indywidualnej Adrian Fornal wywalczył srebro, a grze podwójnej brązowy medal w parze z Robertem Grabasem brązowy medal.
W rywalizacji dziewcząt bardzo dobrze zaprezentowała się młoda adeptka tenisa stołowego Zuzanna Kwaśnicka. Pierwszy raz występując w tak poważnym turnieju i rywalizując ze starszymi od siebie zawodniczkami wywalczyła 12 miejsce.