Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zawody szachowe w Jedliczu oraz w Dukli

Puchar Podkarpacia w Drużynowych Szachach Klasycznych 2018

W hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się drugi zjazd IV Drużynowego Pucharu Podkarpacia w Szachach Klasycznych.
Seniorzy rozegrali dwie rundy, natomiast juniorzy trzy rundy i tym samym zakończyli rozgrywki. Puchar Podkarpacia zdobyła drużyna GKSz Kornuty Gorlice wygrywając wszystkie mecze. Duży sukces odnieśli nasi młodzi szachiści zajmując drugie i trzecie miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna MOSiR Dukla w składzie: Paweł Kowalewski, Magdalena Zając, Maria Mysza i Anna Kowalewska. Miejsce trzecie drużyna UKS Rekord Iwla w składzie: Patryk Strojny, Dawid Szczurek, Szymon Cichoń, Kacper Szczepanik i Wiktoria Bąk.


Wyniki naszych zawodników na szachownicach: Paweł Kowalewski na pierwszej szachownicy- II miejsce, Magdalena Zając i Dawid Szczurek na drugiej szachownicy – II miejsce, Szymon Cichoń na trzeciej szachownicy – II miejsce, Maria Mysza na trzeciej szachownicy – III miejsce, Anna Kowalewska na czwartej szachownicy – II miejsce, Wiktoria Bąk na czwartej szachownicy – III miejsce.
Normę na III kategorię szachową uzyskała Magdalena Zając.

Wyniki: TUTAJ


VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI EDYCJA WIOSENNA

26 października 2018 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dukli odbył się drugi zjazd edycji jesiennej rozgrywek szachowych w ramach VIII Gminnej Ligi Szachowej o Puchar Burmistrza Dukli. W zawodach wzięło udział zawodnicy z Jasionki, Dukli, Rogów i Iwli.
Rozegrano kolejne trzy rundy w dwóch turniejach. Jeden w szachach szybkich tempem 15 minut plus 5 s na zawodnika. Drugi w szachach klasycznych tempem 1 godzina plus 10 sekund na ruch na zawodnika. Zawody rozgrywane są w trzech grupach wiekowych: rocznik 2009 i młodsi, rocznik 2008-2006 i rocznik 2005-2003.

Wyniki: TUTAJ

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy