Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zawody szachowe w Jedliczu oraz w Dukli

Puchar Podkarpacia w Drużynowych Szachach Klasycznych 2018

W hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się drugi zjazd IV Drużynowego Pucharu Podkarpacia w Szachach Klasycznych.
Seniorzy rozegrali dwie rundy, natomiast juniorzy trzy rundy i tym samym zakończyli rozgrywki. Puchar Podkarpacia zdobyła drużyna GKSz Kornuty Gorlice wygrywając wszystkie mecze. Duży sukces odnieśli nasi młodzi szachiści zajmując drugie i trzecie miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna MOSiR Dukla w składzie: Paweł Kowalewski, Magdalena Zając, Maria Mysza i Anna Kowalewska. Miejsce trzecie drużyna UKS Rekord Iwla w składzie: Patryk Strojny, Dawid Szczurek, Szymon Cichoń, Kacper Szczepanik i Wiktoria Bąk.


Wyniki naszych zawodników na szachownicach: Paweł Kowalewski na pierwszej szachownicy- II miejsce, Magdalena Zając i Dawid Szczurek na drugiej szachownicy – II miejsce, Szymon Cichoń na trzeciej szachownicy – II miejsce, Maria Mysza na trzeciej szachownicy – III miejsce, Anna Kowalewska na czwartej szachownicy – II miejsce, Wiktoria Bąk na czwartej szachownicy – III miejsce.
Normę na III kategorię szachową uzyskała Magdalena Zając.

Wyniki: TUTAJ


VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI EDYCJA WIOSENNA

26 października 2018 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dukli odbył się drugi zjazd edycji jesiennej rozgrywek szachowych w ramach VIII Gminnej Ligi Szachowej o Puchar Burmistrza Dukli. W zawodach wzięło udział zawodnicy z Jasionki, Dukli, Rogów i Iwli.
Rozegrano kolejne trzy rundy w dwóch turniejach. Jeden w szachach szybkich tempem 15 minut plus 5 s na zawodnika. Drugi w szachach klasycznych tempem 1 godzina plus 10 sekund na ruch na zawodnika. Zawody rozgrywane są w trzech grupach wiekowych: rocznik 2009 i młodsi, rocznik 2008-2006 i rocznik 2005-2003.

Wyniki: TUTAJ