19 kwietnia 2024

Starty kolarzy górskich w V edycji MTB Ropczyce 2018 oraz Dare2b w Zakliczynie

Podczas weekendu kilku zawodników sekcji kolarskiej MTB MOSiR Dukla wystartowało w wyścigach w Zakliczynie (sobota) oraz w Ropczycach (niedziela). W Zakliczynie wystartowało dwóch naszych kolarzy na dystansie 33 km z sumą 1050 m przewyższenia. Mateusz Lorenc zajął czwarte miejsce w kat. M3, oraz Dominik Gołąbek, który przyjechał na metę 5 w kat. M1.

W wyścigu w Ropczycach na dystansie Mini w kategorii M2 najszybszy był Hubert Dudzik, czwarty przyjechał Maciek Mierzejewski. Na drugim miejscu w kategorii pań K3 rywalizację ukończyła Renata Burda. W kategorii M3, 21 miejsce zajął Sławomir Burda, a w kat. M1 Dominik Gołąbek był 10. Na dystansie Mega mieliśmy jednego przedstawiciela naszej drużyny. Robert Albrycht był najlepszy w kat. M4

Pełne wyniki Ropczyce: TUTAJ , wyniki Zakliczyn: TUTAJ

Autor: Mateusz Lorenc, Fot. Sylwia Sajdak, Szyszka fotografia