Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Finał turnieju siatkarskiego Kinder Sport+ w Cmolasie

W sobotę 9 czerwca w hali Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie odbył się wojewódzki finał turnieju Kinder+Sport w kategorii dwójek. W turnieju tym udział wziął nasze zespół w składzie: Julia Szczurek i Maja Szwast. Dziewczęta dzielnie walczyły w każdym swoim pojedynku. Niestety tym razem musiały uznać wyższość rywalek i zakończyły zmagania w fazie grupowej. W swoim pierwszym meczu po bardzo dobrym początku nie utrzymały prowadzenia do końca i uległy zespołowi UKS 15 Przemyśl I 9:11. Drugi set to już skuteczna gra najlepszej drużyny grupy wschodniej eliminacji  – Przemyśl I i porażka 11:6. W drugim pojedynku turnieju Julia i Maja zagrały z KPS Nowa Dęba I. pierwszy set wyraźna porażka 11:5. W drugim zacięta walka toczyła się do ostatniej piłki. Minimalnie na przewagi zwyciężyły zawodniczki z Nowej Dęby 12:10. W ostatnim meczu turnieju zwycięstwo z zespołem UKS 15 Przemyśl VI 2:0 (11:6, 11:8). Obie nasze zawodniczki zasługują na słowa pochwały. Zarówno w eliminacjach jak i turnieju finałowym Maja Szwast i Julia Szczurek dzielnie walczyły w każdym swoim meczu. Ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscach 9-12 w finałach wojewódzkich.

W całym turnieju zwyciężyły zawodniczki Gosir Jedlicze a miejsce drugie zajęły zawodniczki MKS MOS V LO Rzeszów I, które w eliminacjach rywalizowały z naszymi dziewczętami i to one reprezentować  będą województwo podkarpackie na finałach ogólnopolskich.

Po zakończonym turnieju organizatorzy przygotowali dla zespołów obiad oraz udostępnili basen, aby móc się nieco zrelaksować po zakończonym turnieju.

Autor: Damian Leśniak, Fot. Damian Leśniak

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy