Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

MTB MOSiR Dukla na trzecim miejscu drużynowo w Wierchomli, Cyklokarpaty

W sobotę (12.05), nasi zawodnicy startowali w trzeciej rundzie maratonów Cyklokarpaty w Wierchomli. Trasy tej rundy należały do jednych z cięższych z jakimi przyszło się zmierzyć kolarzom górskim. Długie, męczące podjazdy, trudne zjazdy z luźnym kamieniem. Nasza drużyna ponownie pokazała się z bardzo dobrej strony, meldując się na trzecim miejscu drużynowo. Indywidualnie bardzo dobrze jechali Jacek Szczurek, Hubert Dudzik (obaj na dystansie Giga), Michał Niezgoda (Mega). Za dwa tygodnie zawodnicy MTB MOSiR Dukla ścigać się będą na ciężkich górskich trasach w Kluszkowcach, tydzień wcześniej kilku naszych zawodników startować będzie na interwałowych trasach serii Dare2b w Skrzyszowie.

Dystans Hobby
Kategoria HK1
DNF. Ola Szczurek

Kategoria HM0
1. Mateusz Szwast

Kategoria HM1
5. Maciek Dąbrowski
11. Gabriel Kowalski
22. Adam Zajdel

Kategoria HM2
6. Maciek Mierzejewski

Kategoria HM3
8. Szymon Lorenc
11. Mateusz Lorenc
28. Grzegorz Głód

Kategoria HM4
18. Rafał Opałka

Dystans Mega
Kategoria MM1
3. Michał Niezgoda
DNF. Michał Cichoń
DNF. Filip Uliasz

Dystans Giga
Kategoria GM2
2. Hubert Dudzik

Kategoria GM4
1. Jacek Szczurek

Klasyfikacja drużynowa
3. MTB MOSiR Dukla

Pełne wyniki TUTAJ

Autor: Mateusz Lorenc, Fot. Wiktor Bubniak, S.Sajdak

[metaslider id=”10761″]

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy