Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zawodniczki sekcji MOSiR Dukla rywalizowały w siatkarskich turniejach  KinderSport+

W sobote 10 marca gościliśmy na naszej hali zawodniczki rywalizujące w siatkarskich turniejach  KinderSport+. Pierwsze do zmagań stanęły dziewczęta w kategorii trójek a więc te z rocznika 2006. Nasze zawodniczki w składzie: Emilka Szczęsny, Zuzanna Krowicka, Aleksandra Jurczyk i kapitan – Julia Sajdak w swym pierwszym meczu trafiły na drużynę UKS Gimnazjum Dębowiec II. Pewnie zwyciężyły 20:10. Kolejne spotkanie, również zwycięskie po bardzo dobrym meczu 20:18 z drużyną MKS MOS V LO Rzeszów II. W ostatnim grupowym meczu wyraźne zwycięstwo z UKS Sobieski Kańczuga I – 20:11. 3 zwycięstwa i awans do fazy finałowej z pierwszego miejsca w grupie. Tutaj rywalizowaliśmy z najlepszymi drużynami z drugiej grupy. Na początek dwie porażki z zespołami MKS MOS V LO Rzeszów I (15:25) i UKS Gimnazjum Dębowiec I (13:25). W ostatnim meczu o miejsce III w turnieju ponownie zagraliśmy z II zespołem z Rzeszowa. Dzięki fantastycznym zagrywkom w wykonaniu Emilki Szczęsny zwyciężamy 25:10. Wszystkie nasze zawodniczki zagrały bardzo dobre zawody. Dobra zagrywka, mądra a przede wszystkim skuteczna gra pozwoliły ostatecznie zająć wysokie 3 miejsce w całym turnieju.

Tuż po zakończeniu turnieju trójek do rywalizacji przystąpiły zawodniczki z roczników 2005, które swoje mecze rozgrywały w czwórkach. Nasz zespół przystąpił do turnieju  w składzie: Julia Tyburcy, Wiktoria Paszek, Gabriela Gędłek, Daria Rajchel oraz Kornelia Sysak. Dziewczęta w swojej grupie zajęły 2 miejsce. W pierwszym meczy pokonały po dobrym meczu MKS V LO Rzeszów II 25:21, następnie Rzeszów III 25:16. Dopiero w 3 meczu musiały uznać wyższość drużyny Karpaty MOSiR Krosno 8:25. Dwa zwycięstwa i porażka pozwoliła awansować do finałów. Tutaj niestety już tak dobrze nie poszło ale drużyny z którymi przyszło zagrać naprawdę prezentowały się znakomicie. Mimo to nasze zawodniczki starały się jak mogły, żeby we swojej hali pokazać się z jak najlepszej strony.  Dodatkowo uraz jednej z dziewcząt nie pozwolił w pełni przeciwstawić się przeciwnikom. Porażki kolejno z MKS V LO Rzeszów I (10:25), Kępa Dębica (18:25) i Karpaty MOSiR Krosno (25:18). Ostatecznie dobre miejsce 4 w całym turnieju.

Przed zawodniczkami w obu kategoriach kolejne turnieje, w których miejmy nadzieje potwierdzą swoje dobre występy w Dukli.

Wyniki Trójek zobacz TUTAJ

Wyniki Czwórek zobacz TUTAJ

Autor: Damian Leśniak

Etapówka MTB 4-5-6.05.2018

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy