Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zawodniczki sekcji MOSiR Dukla rywalizowały w siatkarskich turniejach  KinderSport+

W sobote 10 marca gościliśmy na naszej hali zawodniczki rywalizujące w siatkarskich turniejach  KinderSport+. Pierwsze do zmagań stanęły dziewczęta w kategorii trójek a więc te z rocznika 2006. Nasze zawodniczki w składzie: Emilka Szczęsny, Zuzanna Krowicka, Aleksandra Jurczyk i kapitan – Julia Sajdak w swym pierwszym meczu trafiły na drużynę UKS Gimnazjum Dębowiec II. Pewnie zwyciężyły 20:10. Kolejne spotkanie, również zwycięskie po bardzo dobrym meczu 20:18 z drużyną MKS MOS V LO Rzeszów II. W ostatnim grupowym meczu wyraźne zwycięstwo z UKS Sobieski Kańczuga I – 20:11. 3 zwycięstwa i awans do fazy finałowej z pierwszego miejsca w grupie. Tutaj rywalizowaliśmy z najlepszymi drużynami z drugiej grupy. Na początek dwie porażki z zespołami MKS MOS V LO Rzeszów I (15:25) i UKS Gimnazjum Dębowiec I (13:25). W ostatnim meczu o miejsce III w turnieju ponownie zagraliśmy z II zespołem z Rzeszowa. Dzięki fantastycznym zagrywkom w wykonaniu Emilki Szczęsny zwyciężamy 25:10. Wszystkie nasze zawodniczki zagrały bardzo dobre zawody. Dobra zagrywka, mądra a przede wszystkim skuteczna gra pozwoliły ostatecznie zająć wysokie 3 miejsce w całym turnieju.

Tuż po zakończeniu turnieju trójek do rywalizacji przystąpiły zawodniczki z roczników 2005, które swoje mecze rozgrywały w czwórkach. Nasz zespół przystąpił do turnieju  w składzie: Julia Tyburcy, Wiktoria Paszek, Gabriela Gędłek, Daria Rajchel oraz Kornelia Sysak. Dziewczęta w swojej grupie zajęły 2 miejsce. W pierwszym meczy pokonały po dobrym meczu MKS V LO Rzeszów II 25:21, następnie Rzeszów III 25:16. Dopiero w 3 meczu musiały uznać wyższość drużyny Karpaty MOSiR Krosno 8:25. Dwa zwycięstwa i porażka pozwoliła awansować do finałów. Tutaj niestety już tak dobrze nie poszło ale drużyny z którymi przyszło zagrać naprawdę prezentowały się znakomicie. Mimo to nasze zawodniczki starały się jak mogły, żeby we swojej hali pokazać się z jak najlepszej strony.  Dodatkowo uraz jednej z dziewcząt nie pozwolił w pełni przeciwstawić się przeciwnikom. Porażki kolejno z MKS V LO Rzeszów I (10:25), Kępa Dębica (18:25) i Karpaty MOSiR Krosno (25:18). Ostatecznie dobre miejsce 4 w całym turnieju.

Przed zawodniczkami w obu kategoriach kolejne turnieje, w których miejmy nadzieje potwierdzą swoje dobre występy w Dukli.

Wyniki Trójek zobacz TUTAJ

Wyniki Czwórek zobacz TUTAJ

Autor: Damian Leśniak

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy