25 kwietnia 2024

Młode siatkarki MOSiR Dukla rywalizowały w KinderSport+

Od 8 miejsca w rozgrywkach KinderSport+ rozpoczęły zmagania najmłodsze zawodniczki sekcji piłki siatkowej. I turniej eliminacyjny rozegrany został w sobotę 20 stycznia w hali GOSiR Jedlicze. W tej kategorii wiekowej gra tylko dwie zawodniczki. Zespół MOSiR Dukla wystąpił w składzie Julia Szczurek i Maja Szwast. W grupie dziewczęta zajęły 4 miejsca. Zwyciężyły w meczach z MOS Rzeszów 4, Kańczuga 2, MOS Rzeszów 3, Kańczuga 3 i Gosirki Jedlicze 3. W finałowej grupie porażki z Karpatami Krosno 1, MOS Rzeszów 5 i Gosirki Jedlicze 1 oraz zwycięstwo z MOS Rzeszów 2. Ostatecznie miejsce 8 na 17 występujących zespołów. Był to dopiero I turniej, przed zawodniczkami na pewno kolejne turnieje Kinder, w których miejmy nadzieje osiągną lepsze rezultaty.

Autor: Damian Leśniak