26 kwietnia 2024

V edycja Ligi Szachowej

18 listopada br. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dukli odbyła się piąta edycja Gminnej Ligi Szachowej. Do V turnieju przystąpiło aż 31 zawodników. Zawody były rozgrywane systemem „ szwajcarskim ”, a zwycięzcą został Szwast Kamil z Iwli, drugie miejsce zajął Krówka Ireneusz również Iwla, natomiast ostatnie miejsce na podium zajął Kostycz  Grzegorz z Dukli.

Był to ostatni turniej Gminnej Ligi Szachowej o Puchar Burmistrz Gminy Dukla. Zwycięzcą turnieju został Szwast Kamil z Iwli. Gratulujemy. Tak przedstawia się generalna klasyfikacja po V turniejach:

31 Gosztyła, Dominika

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale oraz upominki a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Przypominamy, że w każdy piątek w MOSiR Dukla organizowane są spotkania szachowe a 06.12.2011r. odbędzie się Mikołajkowy Turniej Szachowy.