27 kwietnia 2024

Jesteśmy IV drużyną Podkarpacia w rozgrywkach młodzieżowych!!

Wczoraj trzeci, decydujący set okazał się dla nas szczęśliwy. Dziś niestety już nie. W meczu półfinałowym naszymi rywalkami był I zespół Karpat MOSiR Krosno. Cały pierwszy set to my goniliśmy przeciwnika. Świetna końcówka i to my wygrywamy 26:24. Drugi set bardzo wyrównany. Przegrywamy minimalnie 23:25. Tie-break też nie po naszej myśli. Przegrywamy 11:15. I cały mecz 1:2. Pozostała nam walka o III miejsce. Przeciwnikiem CES Vega MOSiR Stalowa Wola. Przegrywamy set pierwszy 16:25. W drugim nasza gra trochę się poprawiła i wynik też na naszą korzyść 25:23. Niestety w dniu dzisiejszym na nic więcej nie było nas stać. Trzeci decydujący set przegrywamy bardzo wysoko 4:15. Gratulujemy przeciwnikom.
Nie zmienia to faktu, że już za 2 tygodnie jedziemy na 1/8 Mistrzostw Polski. Zawodniczki pracowały na ten wynik od sierpnia. Najpierw na obozie, później dziesiątki godzin na treningach. W różnych turniejach, meczach kontrolnych, aż w końcu w rozgrywkach ligowych. W gronie 27 zespołów rywalizujących w Podkarpackiej Lidze jesteśmy 4 siłą 💪💪💪 Choć dzisiejszy dzień nie ułożył się po naszej myśli ale taki jest sport to każdej zawodniczce należą się brawa i słowa uznania 👏👏👏
Rywalizacja na szczeblu centralnym do łatwych należała nie będzie ale wyciągniemy wnioski z dziś i pojedziemy walczyć.
Ten sukces osiągnęły: Urszula Jakieła, Magdalena Piróg, Inga Gumienny, Klaudia Bałuta, Anita Olszyk, Karolina Szczepanik, Lena Gulba, Julia Bąk, Emilia Bik, Michalina Fornal, Zuzanna Maślanka i Zofia Szmyd