Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zawodnicy sekcji rowerowej na trasach „Zimowe Tropy Żbików”

W Smolniku, koło Komańczy 27 stycznia 2018 r. zawodnicy naszej sekcji rywalizowali w IX Bieszczadzkim Wyścigu Rowerów Górskich „Zimowe Tropy Żbików”. Trasa o długości około 18 km i przewyższeniu ponad 420 m przebiegała na prawie całej jej długości w zimowej scenerii. W zawodach wzięło udział 119 zawodników, na mecie czekała na nich gorąca herbata, sok z gumijagód, kiełbaska z grilla. Przy ognisku zawodnicy dzielili się wrażeniami z trasy. Dla większości z naszych zawodników był to pierwszy start w sezonie. W swojej kategorii wiekowej M4 na pierwszym miejscu zawody ukończył Robert Albrycht, drugi był Jacek Szczurek. Czekoladowe miejsce czwarte w kat. M2 zajął Michał CichońDominik Malczewski był trzynasty. W kategorii M3, na miejscu ósmym ukończył Piotr Malczewski, dwudziesty pierwszy był Paweł LitwinMateusz Lorenc na metę przyjechał dwudziesty szósty, Janusz Krowicki trzydziesty czwarty.

Autor: Mateusz Lorenc, Foto Barbara Dominiak