W Jedliczu odbył się półfinałowy turniej w kategorii trójek i dwójek. W starszej kategorii mieliśmy 1 zespół, który zakończył rywalizację na miejscu XIII. W zawodach wystąpiły: Maja Szuba, Zuzanna Dubiel, Amelia Bałuta i Maja Kasprzycka. Więcej powodów do radości mieliśmy w młodszej grupie. W turnieju wystąpiło, aż trzy nasze drużyny. Na miejscu X MOSiR Dukla III, który wystąpił w składzie Julia Drozd, Antonina Rąpała i Maja Paszek. Na miejscu VII – MOSiR Dukla II (Zofia Pietruś i Natalia Leńczyk). Do samego końca rywalizowały Amelia Wróbel, Maja Kasprzycka, Eliza Wróbel, które rozkręcały się z meczu na mecz i zajmują miejsce II
Lepszy okazał się tylko zespół Karpat MOSiR Krosno I. Oznacza to oczywiście awans do finału wojewódzkiego Kinder Joy of moving, który w maju rozegramy w Rzeszowie walcząc o bilety do finału Ogólnopolskiego.

Więcej wydarzeń
Gminny Turniej Piłki Nożnej Klubów i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Dukli
Piękna przygoda rocznika 2017: MOSiR Dukla w gronie elity Wielkiego Finału Bielik Cup!
XXI Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka