19 czerwca 2024

O ośrodku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli jest jednostką organizacyjną Gminy Dukla i działa na podstawie statutu nadanego Uchwałą Rady Miejskiej w Dukli.

Ośrodek realizuje zadania w zakresie kultury fizycznej: wychowania fizycznego, sportu, rekreacji. Do podstawowych zadań MOSiR należą w szczególności: utrzymanie i udostępnienie bazy sportowo-rekreacyjnej, rozwijanie usług w zakresie sportu, rekreacji i współpraca ze szkołami oraz Uczniowskimi Klubami Sportowymi, współpraca z klubami sportowymi.

Posiadamy obiekty sportowe mogące być areną wielu imprez o skali krajowej i międzynarodowej. Do dyspozycji naszych klientów pozostają hala sportowa z całą infrastrukturą, sala fitness, stadion piłkarski ze sztuczną trawą posiadający certyfikat FIFA wraz z szatniami, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej a także profesjonalnie wyposażona siłownia oraz sauna .

Od 2012 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o dwa korty tenisowe. Jeden o nawierzchni ceglanej, drugi ze sztuczną trawą. Obydwa korty czynne w godzinach 10-21 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 12-20 w weekendy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial