
Dziś dla większości dziewczyn odbyły się ostatnie zajęcia w tym sezonie. Cześć zawodniczek kończy swoją przygodę z minisiatkówką i od nowego sezonu zobaczymy je w rozgrywkach młodziczek. Wiele zawodniczek po wakacyjne przerwie wróci do treningów by dalej rozwijać się siatkarsko i osiągać kolejne sportowe sukcesy.
Przemiłą niespodziankę sprawiła nam Magdalena Jurczyk. Brązowa medalistka tegorocznych rozgrywek Ligi Narodów, która pojawiła się na dzisiejszych zajęciach. Było mnóstwo zdjęć, pamiątkowych autografów i rozmów z reprezentantkom Polski.
Na siatkarskim parkiecie zobaczymy jeszcze nasze dziewczyny, które od piątku w Katowicach powalczą w XXX Ogólnopolskim Finale Kinder Joy of moving.
Więcej wydarzeń
VII BIEG RYSIA, 12 kwietnia 2025, godz. 14:00 oraz biegi dla dzieci
III Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym
II zespół UKS MOSiR Dukla ma już za sobą zmagania w Podkarpackiej Wojewódzkiej Lidze Młodziczek w sezonie 2024/2025