19 czerwca 2024

Wicemistrzynie Podkarpacia!!!

LENA SZYSZLAK, LENA SZCZUREK, MILENA SZCZĘSNY, MARIA JASKÓŁKA zostały dziś II drużyną Podkarpacia w kategorii 3ek!!! 💪💪
Dziś w Rzeszowie odbył się wojewódzki finał rozgrywek Kinder+Sport Joy of moving. Po 8 najlepszych zespołów w kategorii 2ek, 3ek i 4ek walczyło o przepustki do wielkiego Ogólnopolskiego Finału.
W 3kach nasze dziewczyny po raz kolejny zaprezentowały się kapitalnie. Przez I etap przeszły jak burza i zameldowały się w półfinale. Tutaj też okazujemy się lepsi od V LO Rzeszów. Dopiero w finale lepsze okazały się zawodniczki Sparty Rzeszów. Zajmujemy zatem II miejsce w województwie!!! Miejsce, które daje nam prawo gry w finale Ogólnopolskim!!! Ogromne brawa i gratulacje dla naszych siatkarek. Wykonały dziś ale i eliminacjach, a więc przez ostatnie miesiące kawał dobrej roboty, która przynosi efekt.
– Milena Szczęsny 🥈💪🏐 👏
– Lena Szczurek 🥈💪🏐👏
– Lena Szyszlak 🥈💪🏐👏
– Maria Jaskółka 🥈💪🏐👏
Swój finał rozegrała również nasza 4ka. Blanka Belczyk, Amelia Kucharska, Lora Tanka, Amelia Maślanka i Lena Walaszczyk. Dziewczyny zostawiły dziś na parkiecie “serducho”. Walczyły z całych sił. Awans był o włos. Minimalnie przegrywamy z Mielcem i Karpatami Krosno. Wygrywamy ze Stalową Wolą. Zajmujemy V miejsce w województwie w kategorii 4ek. O przegranych zdecydowały detale. Jest to jednak bardzo dobry wynik na ponad 40 zespołów, które rywalizowały w całym województwie. Za cały sezon należą się dziewczyną brawa i słowa uznania.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial