3 maja 2024

LENA, MILENA, LENA Z AWANSEM DO FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH!!

Jeszcze wczoraj dziewczyny walczyły w starszej kategorii 4ek by już dziś, ponownie w Jedliczu rywalizować w swojej koronnej kategorii 3ek. W turnieju półfinałowym wzięło udział 16 zespołów z m.in. Krosna, Przemyśla, Dębowca, Rzeszowa, Korczyny, Sanoka, Jawornika. Pierwszą rundę przechodzimy jak burza, wygrywając kolejno po 2:0 z Dębowcem, Przemyślem 2, Jawornikiem 1 💪💪💪 W ćwierćfinale przyszedł mały kryzys. Przegrywamy 1 seta. Później bardzo wyrównany pojedynek z Przemyślem 1. Na szczęście wygrywamy 2 seta oraz decydującego 3go. Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko, tym bardziej cieszy, że to nasze siatkarki wygrywają. W meczu półfinałowym z Krosno 2 już wszystko wróciło do “normy”. Wygrywamy 2:0. Mecz finałowy ze Spartą Rzeszów to już pokaz siły naszych dziewczyn. Początek trochę nerwowy, ale z każdą kolejną akcją nasza gra wyglądała kapitalnie.👏👏
Wygrywamy tym samym półfinał i meldujemy się w finale wojewódzkim, który już w maju wyłoni zespoły, które wystąpią w XXX Ogólnopolskim Finale Kinder+Sport Joy of moving 🥇🥇🥇🏆🏆🏆🏐🏐🏐
Dziewczyny zagrały dziś świetne zawody. Kapitalna zagrywka Leny Szyszlak, która w jednym z meczy zaserwowała 22 asy!!! Milena Szczęsny i Lena Szczurek bardzo dobra gra w obronie oraz bardzo mądra, przemyślana gra w ataku. Ciężka praca na treningach przynosi efekty 👍
Pamiątkowe 🥇 medale, dyplomy, upominki, słodycze oraz bilety do finału odebrały nasze siatkarki z rąk trenerki Beaty Wosiewicz, która wzorcowo przeprowadziła dzisiejsze zawody.