15 maja 2024

Porażka i zwycięstwo to dzisiejszy bilans naszych siatkarek w Lidze Młodziczek

Porażka i zwycięstwo to dzisiejszy bilans naszych siatkarek w Lidze Młodziczek. W niedzielę byliśmy gospodarzem turnieju I Ligi. W pierwszym meczu podjęliśmy walkę z liderem rozgrywek zespołem Karpaty MOSiR Krosno I. Była ambitna walka, zaangażowanie. Niestety nie wystarczyło to na zespół z Krosna i przegrywamy 0:2 (20:25, 22:25). W drugim pojedynku rywalizujemy z CES Vega MOSiR Stalowa Wola. W pierwszym secie dobra gra i zwycięstwo 25:22. Drugi set to tragiczna postawa i wysoka porażka 10:25. Dziewczyny szybko jednak wyciągnęły wnioski i w bardzo wyrównanym tie-breaku to nasz zespół wychodzi z tej potyczki zwycięsko. Wygrywamy 15:11 i tym samym 2:1. Zwycięstwo sprawiło, że utrzymaliśmy się w najwyższej, I Lidze Młodziczek. BRAWO DLA CAŁEGO ZESPOŁU 👏👏
Wystąpiliśmy w składzie: Urszula Jakieła, Inga Gumienny, Julia Bąk, Anita Olszyk, Magdalena Piróg, Michalina Fornal, Lena Gulba, Zuzanna Maślanka, Karolina Szczepanik, Klaudia Bałuta.