
Kolejne dwa zwycięstwa dopisujemy do tabeli Podkarpackiej Wojewódzkiej Ligi Młodziczek. W dniu dzisiejszym rywalizowaliśmy w Jaśle. W pierwszym pojedynku wygrywamy z UKS Dębowiec 2:0 (25:10, 25:12) w drugim również zwycięstwo z UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:16, 25:10). W każdym z rozgrywanych setów dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Dobra, mocna zagrywka to był element, który dał na dziś wielką przewagę. Każda z zawodniczek zagrała bardzo dobre zawody i należą się słowa uznania i pochwały. BRAWO!!!
Wciąż czeka nas praca na treningach ale kierunek, który obraliśmy na początku sezonu okazuje się dobry i dalej zawodniczki będą robić wszystko, aby jeszcze poprawiać naszą grę.
Skład drużyny: Julia Bąk, Zofia Szmyd, Emilka Bik, Karolina Szczepanik, Lena Gulba, Magdalena Piróg, Zuzanna Maślanka, Inga Gumienny, Ula Jakieła i kapitan – Klaudia Bałuta.
Więcej wydarzeń
Puchar Polski w kolarstwie górskim w Krynicy Zdrój – starty naszych reprezentantów
Zuzanna Kwaśnicka (UKS MOSiR Dukla ) wicemistrzynią Polski do lat 15 w grze pojedynczej
W pierwszej rundzie Mini Podhale Tour 2025 w kat. wiekowej wygrywa Wiktoria Walczak