18 maja 2024

Kolejne punkty w krośnieńskiej Lidze Młodzika

14 września 2021 r. zawodnicy naszej sekcji z rocznika 2010/2009 rywalizowali z zespołem Kotwicy Korczyna. Bardzo szybko udało się otworzyć wynik gdyż po 2 minutach prowadziliśmy dwa do zera. W pierwszej połowie zdobywamy jeszcze dwie bramki, ktore to uśpiły naszą obronę i pozwoliły na złapanie kontaktu przez przeciwnika. Do przerwy wynik 4-2.
Na drugą połowę wychodzimy już jednak bardziej skoncentrowani. Dokładamy trzy bramki i kończymy zmagania z wynikiem 7-2. Niestety podobnie jak w ostatnim meczu szwankuje skuteczność. Okazjiami do strzelenia bramki obdzielił by kilka meczy. Nie mniej jednak liczy się końcowy wynik i trzy punkty.
W najblizszy piątek udajemy sie do Pustyn aby powalczyć o kolejne zwycięstwo.
Przełęcz Dukla – Kotwica Korczyna (4-2) 7-2