1 maja 2024

Znakomite występy naszych siatkarek na turnieju Kinder+Sport

Kapitalne zawody w wykonaniu naszych siatkarek na ostatnim eliminacyjnym turnieju Kinder+Sport. Para Zuzanna Maślanka i Karolina Szczepanik zwyciężyły w kategorii 2-ki  pokonując wszystkie rywalki w każdym meczu prezentując bardzo dobrą, widowiskową i skuteczną siatkówkę. Nieco gorzej tym razem zaprezentowały się pozostałe zespoły. Anita Olszyk i Adrianna Kowalska zakończyły zawody na miejscu 5. Iga Krowicka z Kamilą Jędrzejczak miejsce 11. Sklasyfikowane zostały również Magdalena Opałka, Daria Delimata, Sara Możdżan, Amelia Paszek, Kornelia Bołas, które zajęły miejsca 16 i 18. Był to ostatni turniej eliminacyjny i już wiemy, że w finale wojewódzkim naszą sekcję reprezentować będą aż 3 zespoły (Karolina Szczepanik/Zuzanna Maślanka, Adrianna Kowlaska/Anita Olszyk, Kamila Jędrzejczak/Iga Krowicka).

Przed rywalizacją młodszych dziewcząt swój turniej rozegrały siatkarki w kategorii 3-ki. Tutaj na najniższym stopniu podium stanęły Klaudia Bałuta, Magdalena Piróg, Amelia Skrzęta. W każdym meczu prezentując dobrą siatkówkę i tylko nieznacznie ustępując zwycięzcą. W zawodach wystartowała również druga drużyna w składzie: Oliwia Jakieła, Michalina Fornal, Zosia Sobolewska. Dziewczęta zakończyły turniej na miejscu 7. Również w tej kategorii w finale wojewódzkim będzie reprezentować naszą sekcję 2 zespoły.

Autor/Fot: Damian Leśniak