6 maja 2024

Kolejne turnieje Kinder+Sport

Nabierają tempa rozgrywki Kinder+Sport. W 10 dni odbyły się aż 3 turnieje w kategorii 4-ek. Pierwszy z nich odbył się 1 maja w Lesku. Naszą sekcję reprezentowały 2 zespoły w składach: Klaudia Bałuta, Ula Jakieła, Magdalena Piróg, Amelia Skrzęta (Dukla 1) oraz Klaudia Długosz, Iza Szczepanik, Wiktoria Konop, Michalina Fornal, Dominika Jakieła (Dukla 2).  Lepsze miejsce wywalczył 1 zespół bo ukończył zawody na miejscu V. Nieco gorzej, bo na miejscu VII turniej zakończył nasz 2 zespół.

Kolejny turniej również w Lesku to świetny występ naszych siatkarek. Drużyna MOSiR Dukla 1 w składzie: Oliwia Jakieła, Ula Jakieła, Magdalena Piróg i Klaudia Bałuta zajął II miejsce ustępując tylko zespołowi Karpat MOSiR Krosno, który zwyciężył w każdym rozegranym turnieju. Nasz drugi zespół (Klaudia Długosz, Michalina Fornal, Wikoria Konop, Dominika Jakieła, Zosia Sobolewska) zakończył zawody na miejscu V.

Trzy dni po zawodach w Lesku piąty już turniej Kinder+Sport w kategorii 4-ki odbył się w Jaśle. Tym razem uplasowaliśmy się tuż za podium, bo na miejscu IV przegrywając miejsce na podium małymi punktami. Bardzo cieszy fakt, że w każdym turnieju nasze siatkarki prezentują zwyżkową formę, tym bardziej, że rywalizują z przeciwniczkami od siebie starszymi. W Jaśle zespół MOSiR Dukla 1 wystąpił w składzie: Magdalena Piróg, Amelia Skrzęta, Klaudia Bałuta, Ula Jakieła. Do turnieju w Jaśle wystawiliśmy aż trzy zespoły. Niestety zespoły MOSiR Dukla 2 (Wiktoria Konop, Dominika Jakieła, Klaudia Długosz, Roksana Bazan) oraz MOSiR Dukla 3 (Iza Szczepanik, Karolina Szczepanik, Zosia Sobolewska, Michalina Fornal) zakończył turniej na dwóch ostatnich miejscach.