12 maja 2024

Porażka w meczu ligowym Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Trzeciej porażki w Amatorskiej Powiatowej Lidze  Piłki Siatkowej w rozgrywkach seniorskich doznały nasze siatkarki. Po raz kolejny musieliśmy uznać wyższość zespołu UKS Michael Miejsce Piastowe. Tym razem 3:1. Od samego początku mecz nie układał się po naszej myśli. Starsze, bardziej doświadczone na siatkarskich parkietach przeciwniczki nie pozwoliły w pełni pokazać nam naszych możliwości. Dobra zagrywka, mocny, skuteczny atak i świetna gra w obronie a tego cała masa naszych prostych, niewymuszonych błędów spowodował, że to zespół z Miejsca Piastowego od pierwszej piłki dyktował warunki na parkiecie.  Dwa pierwsze sety to pewne zwycięstwa zespołu gości 25:16, 25:11. Pomimo wysokiej, dotkliwej porażki w secie 2 nasz zespół na 3 partie wyszedł bardzo zmotywowany i pełen determinacji. Świetna zagrywka oraz skuteczna gra w ataku pozwoliły zwyciężyć tego seta 25:19. Niestety nie udało się utrzymać wysokiego poziomu gry w kolejnym secie i mimo ambitnej walki przegrywamy seta 25:16, a tym samym mecz 3:1.

MOSiR Dukla – UKS Michael Miejsce Piastowe 1:3 (16:25, 11:25, 25:19, 16:25)

Skład naszego zespołu: Ewelina Gonet, Anna Urbańska, Wiktoria Paszek, Kornelia Sysak, Agata Łukasik, Martyna Belczyk, Kinga Długosz, Kinga Węgrzyn.