Chłopcy z grupy U-9 wczoraj udali się na turniej do do Słowackiego Vranova. Nasz zespół miał okazję rywalizować z mocnymi słowackim zespołami. Graliśmy z Janočko Academy Koszyce, FK Humenné, MFK Ružomberok , CFT MFK Vranov, StarGoal Academy.
Nasi zawodnicy w każdym meczu grali jak równy z równym. Niestety w dniu wczorajszym brakowało naszym zawodnikom skuteczność pod bramkom przeciwnika.
Nasz bilans w grupie to trzy porażki wygrana i remis . W meczu o miejsce dziewiąte wygrywamy z SJ Slovan Pecovska. W turnieju grało 12 zespołów.
Bardzo wartościowy turniej dla naszego zespołu wyrównana rywalizacja z drużynami ze Słowacji napewno będzie procentować w przyszłości.
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że jesteś z niej zadowolony.OkRead more
Więcej wydarzeń
Wietrzno, będzie gościła kolarzy górskich w pierwszej rundzie Podkarpackiej Ligi Rowerowej
19 do 21 kwietnia 2025 r. wszystkie obiekty MOSiR Dukla będą nieczynne
Wesołego Alleluja!