Tym razem nasze dwa zespoły zaprezentowały się świetnie na naszej hali łukowej. Będąc bezkonkurencyjni w rozgrywkach grupowych i półfinałach. Finał nie miał już żadnego znaczenia bo tak czy tak wygrał MOSiR Dukla ! Choć gra w finale była bardzo zacięta do ostatnich sekund.
W sobotę również część grupy rywalizowała w turnieju w Chorkówce gdzie chłopcy zbierali doświadczenie do swojej kolekcji.
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że jesteś z niej zadowolony.
Więcej wydarzeń
Gminny Turniej Piłki Nożnej Klubów i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Dukli
Piękna przygoda rocznika 2017: MOSiR Dukla w gronie elity Wielkiego Finału Bielik Cup!
XXI Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka