3 czerwca 2020

IX Obóz Szkoleniowy Sekcji Piłki Nożnej, 27.06 – 01.07.2016

Od 27 czerwca do 1 lipca na obiektach MOSiR Dukla tradycyjnie odbył się obóz szkoleniowy dla dzieci trenujących w sekcji i był on organizowany już po raz dziewiąty. Udział w obozie wzięło aż 38 dzieciaków z naszej sekcji. Młodzi piłkarze zostali podzieleni na dwie grupy starsza i młodsza. Podczas całego obozu dzieci trenowały dwa razy dziennie a po miedzy treningami przygotowane zostały różne atrakcje lub konkursy z nagrodami.

Pierwszy dzień obozu dzieci spędziły na treningach, oglądaniu filmu animowanego i spacerze po pobliskich górach oraz konkursie żonglerki, w młodszej grupie najlepiej żonglował Mateusz Szczepanik a w starszej Kacper Szczurek. Drugi dzień przyniósł konkurs rzutów karnych gdzie najlepszymi okazali się Kacper Rysz w młodszej grupie, Kacper Szczurek w grupie starszej oraz dla uczestników został przygotowany test o wiedzy z piłki nożnej, gdzie dzieci poradziły sobie bardzo dobrze.

Trzeci dzień młodzi sportowcy zaczęli od rozruch w parku oraz zawodów przełajowych, rywalizacja odbywała się rocznikowo, nagrodzeni zostali trzej najlepsi biegacze z każdej kategorii. Po południu rozegrany został turniej Euro 2016 w, którym dzieci rywalizowały pod nazwami reprezentacji biorących udział w tegorocznym Euro.

Czwarty dzień został przeznaczony na wycieczkę pod skocznie na Frankowie gdzie paliliśmy ognisko a dzieci bawiły się w „chowanego” . Ostatni dzień obozu to już tradycyjnie rekreacja, dlatego udaliśmy się do Brzozowa na basen gdzie młodzi piłkarze mogli w super warunkach oddawać się wodnemu szaleństwu i chłodzić lodami. Po powrocie do Dukli czekała na nas smaczna pizza w restauracji Ziko.

Na zakończenie każdy z uczestników za ukończenie obozu został nagrodzony pamiątkową koszulką, nagrodzeni również zostali laureaci konkursów oraz najlepsi w biegach przełajowych. Tym miłym akcentem zakończyliśmy już nasz dziewiąty obóz dochodzeniowy.

Autor: Daniel Ożga

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial