7 grudnia 2021

VI Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o puchar Dyrektora MOSiR Dukla

 

W piątek 22 października w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli odbył się „VI Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o puchar Dyrektora MOSiR Dukla”. W turnieju udział wzięło 8 zespołów z Korczyny, Jedlicza, Dębowca, Potoka. Naszą siatkarską sekcję reprezentowało 2 zespoły. Bezkonkurencyjna okazała się nasza drużyna MOSiR Dukla I w składzie: Amelka Skrzęta, Michalina Fornal, Magda Piróg, Ula Jakieła i Klaudia Bałuta. Dziewczyny zwyciężyły w każdym z sześciu rozegranych pojedynków nie pozostawiając żadnemu rywalowi szans i złudzeń kto jest sportowo lepszy na boisku. Najlepszą zawodniczką całego turnieju została wybrana nasza siatkarka – Klaudia Bałuta. Bardzo dobrze zaprezentował się również nasz drugi zespół w składzie: Kamila Jędrzejczak, Anita Olszyk, Zuzanna Maślanka, Adrianna Kowalska i Karolina Szczepanik. Miejsce III, które wywalczyły jak na debiutancki turniej w tej kategorii wiekowej należy uznać za spory sukces. Nasze drużyny rozdzielił UKS Dębowiec I, który zakończył turniej na miejscu II. Na pozostałych miejscach uplasowały się drużyny: UKS Dębowiec II, SP Potok, SP Korczyna I, SP Jedlicze, SP Korczyna II. Nagrody dla zwycięzców oraz pamiątkowe dyplomy dla każdej zawodniczki wręczył dyrektor MOSiR w Dukli – Michał Szopa.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Zmniejsz/Powiększ